mleko Bebilon

Rozmowy o naszych pociechach, produktach dla dzieci, problemach

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

mleko Bebilon

Post autor: belicjaa »

Czy są tu rodzice dający to mleko swoim dzieciom?? Gdzie stacjonarnie można najtaniej je kupić? Już kilka razy przejechałam się na dostawach online, wolałabym dlatego kupować gdzieś na miejscu i dostać od razu
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: mleko Bebilon

Post autor: Torres »

Masz może gdzieś w okolicy aptekę DOZ? Pewnie tak, bo jest w większości miast, a z tego co kojarzę, właśnie u nich Bebilon kupisz najtaniej, nawet w porównaniu z aptekami online :)
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: mleko Bebilon

Post autor: margaret »

Jeśli chodzi o żywienie malucha to polecam mleko modyfikowane Bebilon. Kupicie je w każdej aptece sieci DOZ. Mój maluch jest zadowolony, ja także :) Polecam serdecznie.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: mleko Bebilon

Post autor: belicjaa »

zaczęłam kupować w DOZie i jestem zadowolona, mają świetne ceny, można różne rodzaje kupić od ręki, na pewno to wygodniejsza opcja niż zamawianie online
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: mleko Bebilon

Post autor: bukoo »

Nie mam zdania o żadnym mleku, bo póki co kompletuję wyprawkę dla malucha. Mleko na pewno też będę chciała kupić przed porodem, bo różnie bywa z mlekiem matki ;) Co do wózka, może podzielicie się informacją w jakim wozicie swoje maluchy? Mi po głowie chodzi EasyGo optimo Air. Klasyka - pompowane koła, wózek masywny, ale wyróżnia się tym że można w nim wozić dzieciątko do końca wózkowania.
ODPOWIEDZ