kosmetyki koreańskie

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

kosmetyki koreańskie

Post autor: handzia »

cześć wszystkim :) co sądzicie o kosmetykach koreańskich ? chodzi mi szczególnie o te przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy ( dodam jeszcze, ze dość problematycznej). Czy warto wydać nieco więcej na dobry krem czy zostać przy tych drogeryjnych ?
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: bincka »

Pewnie, ze warto. pomijam już fakt, ze te koreańskie kosmetyki wcale nie są takie drogie a jednak zdecydowanie lepsze i bardziej skuteczne niż te z drogerii, które zwykle nafaszerowane są chemią i konserwantami. U mnie sprawdzają się produkty z Muldream ( ceny mają bardzo rozsądne).
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: monna »

o tak, tak samo jak koleżanka wyżej zdecydowanie polecam markę Muldream i to nie tylko jako początek przygody z koreańską pielęgnacją. Ich produkty nie są drogie a przy tym spełniają wysokie standardy, dają super efekty i rzeczywiście kompleksowo pielęgnują skórę twarzy :)
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: handzia »

dzięki dziewczyny za pomoc :) o marce Muldream nigdy wcześniej nie słyszałam więc chętnie je sprawdzę :) a powiedzcie proszę czy dostane je gdzieś stacjonarnie w drogeriach czy tylko zakupy w ich e-sklepie wchodzą w grę ?
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: monna »

handzia pisze: czw sty 20, 2022 3:29 pm dzięki dziewczyny za pomoc :) o marce Muldream nigdy wcześniej nie słyszałam więc chętnie je sprawdzę :) a powiedzcie proszę czy dostane je gdzieś stacjonarnie w drogeriach czy tylko zakupy w ich e-sklepie wchodzą w grę ?
ja zwykle zamawiam w ich e-sklepie ale z tego co wiem to można je dostać w Douglasie :) wypróbuj, jestem pewna, ze Ci podpasują :)
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: roszpunka »

Ja uwielbiam kupować kosmetyki. Od jakiegoś czasu powiem wam, że zaczełam zakupy robic w hurtowni i o wiele bardziej sie to oplaca, a i wybór maja wiekszy
ODPOWIEDZ