Jaki nutridrink kupić dla cukrzyka?

Różne porady i pytania

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Jaki nutridrink kupić dla cukrzyka?

Post autor: Torres »

Wiem, że są różne rodzaje nutridrinków, ale u nas jest ten problem, że babcia choruje na cukrzycę i chciałabym kupić dla niej takie wsparcie, ale żeby nie podnosiło jednocześnie poziomi glukozy. Możecie coś polecić?
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Jaki nutridrink kupić dla cukrzyka?

Post autor: belicjaa »

dla diabetyków możesz w DOZ kupić diben, to nutridrink z niskim indeksem glikemicznym, może zastąpić nawet kilka posiłków w ciągu dnia, lub tez jako dodatek do diety
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: Jaki nutridrink kupić dla cukrzyka?

Post autor: Torres »

Super, że są nutridrinki dla diabetyków. One są dostępne bez recepty w DOZie, prawda? W jakim smaku? Mam niedaleko aptekę dozu, przejdę się i dopytam o szczegóły.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Jaki nutridrink kupić dla cukrzyka?

Post autor: roszpunka »

Jak cos, to medidieta.pl ma tez w ofercie diete pudelkową dla cukrzyków, wiec moze warto sobie cos takiego rozwazyc? Przy cukrzycy trzeba zwracac uwage na to co sie je, bo ma to ogromne znaczenie :)
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Jaki nutridrink kupić dla cukrzyka?

Post autor: belicjaa »

Torres pisze: pn sty 31, 2022 7:03 pm Super, że są nutridrinki dla diabetyków. One są dostępne bez recepty w DOZie, prawda? W jakim smaku? Mam niedaleko aptekę dozu, przejdę się i dopytam o szczegóły.
tak, jeśli chodzi o diben to jest kilka smaków m.in. owoce leśne, morela-brzoskwinia,ale w DOZ znajdziesz spory wybór nutridrinkow
ODPOWIEDZ