BUdowa domu

Różne porady i pytania

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

BUdowa domu

Post autor: foxi »

Pytanie do wszystkich, którzy wybudowali już dom lub są w trakcie budowy. Jakieś wskazówki, jakimi warto się podzielić by uniknąć określonych błędów czy niepotrzebnych problemów podczas budowy?
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: BUdowa domu

Post autor: kasiunia »

Jestem zdania ,że na początku każdej budowy niezwykle ważną sprawą jest wybór odpowiedniego projektu budowlanego .Szukajcie więc, bez względu na to ile czasu wam to zabierze. My znaleźliśmy swój projekt w pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/willa-eska-3 po 3 miesiącach i uważam ,że to dobrze spędzony czas w kontekście tego co udało nam się znaleźć i zamówić. Projekt ten ma idealny układ pomieszczeń co jest naszym zdaniem kluczowa sprawą przy jego wyborze.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: BUdowa domu

Post autor: bukoo »

Ja niestety chyba nie dokończę domu, bo z powodów losowych nie jestem w stanie tego opłacić. Jeśli chodzi o sskup nieruchomości Gdynia to jaką firmę możecie mi polecić? Słyszałem wiele dobrego o GRB Nieruchomości.
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: BUdowa domu

Post autor: Dazek33 »

Na pewno nie uda Ci się dość szybko znaleźć idealny projekt pod swoje potrzeby, jeśli poświęcisz na to trochę więcej czasu. Możesz rozpocząć poszukiwania od Archon, którzy akurat projekty domów świetni rozbudowali niezależnie od rozmiarów i też typów. Nam zależało na starość na funkcjonalności, dlatego postawiliśmy na wygodną parterówkę. Chętnie poznam też Wasze spostrzeżenia którymi się kierujecie podczas poszukiwań projektu :)
kiera
Posty: 29
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: BUdowa domu

Post autor: kiera »

W dzisiejszych czasach nikt nie buduje samodzielnie, każdy chce mieć to z głowy i zleca firmie, która zrobi to od początku do końca i da jeszcze na swoje usługi gwarancję.
akida
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:46 pm

Re: BUdowa domu

Post autor: akida »

Dokładnie tak, racja, w dzisiejszych czasach liczą się dla ludzi nie tylko pieniądze, ale też czas. Każdy z nas chce mieć szybko to, o czym marzył przez całe życie, tak jest też z domem, decydując się na jego postawienie, warto zlecić to firmie, która się na tym zna, ma doświadczenie i wielu zadowolonych klientów https://skandhouse.pl/
Zrobią to szybko, dokładnie, a dom będzie nie tylko zachwycał, ale też będzie solidny, trwały i energooszczędny.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: BUdowa domu

Post autor: monna »

czy ktoś z Was budował może dom w Warszawie lub okolicach ? pytam bo działkę w tym rejonie już mamy ale teraz szukamy firmy, która zajmie się budową. przeczytałam ostatnio gdzieś na innym forum, że na tym terenie działa https://espiroinvestment.pl/. mają już na koncie wiele udanych realizacji. co sądzicie ? Warto ?
ODPOWIEDZ