Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?

Post autor: Panta »

Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?
to powinien być ginekolog czy nie ?
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Re: Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?

Post autor: Nina89 »

Panta pisze: czw mar 17, 2022 7:01 am Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?
to powinien być ginekolog czy nie ?
Wydaje mi się, że tak, ale głowy nie dam. A to o tym, że masz polipy to nie wiesz w sumie od ginekologa?
Hmmm.

Ja w wielu takich rzeczach to po necie szukam artykułów, jak tu masz https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/5-pyt ... ometrialne - bardzo ciekawy co do polipów tego typu, z ciekawości sobie zobaczyłam co to jest:)
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?

Post autor: foxi »

Rzeczywiście mam dzisiaj lekarzy różnych specjalności, o niektórych człowiek nawet nigdy nie słyszał. Na razie jednak jeśli już idziemy do lekarza to najczęściej do lekarza rodzinnego. W naszej przychodni od jakiegoś czasu funkcjonuje specjalna aplikacja do umawiania wizyt , spowodowało to ,że w przychodni nie ma żadnych kolejek a pacjenci umawiani są na konkretna godzinę.Ponadto aplikacja przed wizytą wysyła sms`a przypominającego o wizycie.
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Re: Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?

Post autor: Kawoszka »

Wydaje mi się że do ginekologa,
ale też pomysł wyżej jest spoko, żeby sobie pójść do rodzinnego i poprosić o skierowanie w takiej i takiej sprawie,
oni mają wiedze ogólną, ale wiedzą do jakiego specjalisty przecież wysłac.

Ewentualnie masz też Telemedi, czyli porady online ze skierowaniami na badania, lekami itd, tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ i spokojnie możesz tam też zadzwonić i się dopytać o wszystko.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?

Post autor: roszpunka »

Wedlug mnie takie cos najlepiej konsultowac ze specjalistami stricte od endometriozy. Mnie pani dr Jacko zdiagnozowala podczas sonovaginografii, dzieki temu wiedzialam na czym stoje. W szpitaltu Medicover maja bardzo dobry, doswiadczony zespol
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Do jakiego lekarza iść w sprawie polipów endometrialnych?

Post autor: bukoo »

Problemy ze zdrowiem zawsze powodują wiele różnych trudności. Problemy kobiecie, uroginekologia są dodatkowo bardzo krępujące i trudne. Warto zatem korzystać z pomocy specjalistów, którzy wykazują się ogromną empatią i dyskrecją. Zachęcam, do skorzystania ze spotkania i konsultacji http://maciejzalewski.pl/artykul/badani ... inekologii gdzie masz pewność i wygodę rozmowy, a dodatkowo wszystko omawiane jest bardzo dokładnie.
ODPOWIEDZ