fryzjer czy stylista

Zakupy, promocje, okazje, rabaty.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
godzinka
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 29, 2021 6:03 pm

fryzjer czy stylista

Post autor: godzinka »

W mniejszych miejscowościach jest fryzjer, ale w metropoliach króluje stylista.
Który jest lepszy,któremu warto zaufać i powierzać swoje włosy?
Spore znaczenie ma też cena za usługę.
blue
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:06 pm

Re: fryzjer czy stylista

Post autor: blue »

Wiesz sporo zależy od tego czego potrzebujesz w danym momencie. Jeśli nie jesteś zainteresowana jakąś spektakularną zmianą, to możesz iść do fryzjera.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: fryzjer czy stylista

Post autor: belicjaa »

nigdy się w sumie nie zastanawiałam, ale moimi włosami zajmuje się Danusia z Magii Blondu, jeśli jesteście z Warszawy to ich salon jest na Wilanowie na ul. Sarmackiej, jestem bardzo zadowolona z ich usług
Irena
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:37 am

Re: fryzjer czy stylista

Post autor: Irena »

Też chodzę do Magii Blondu :) Od dawna już, jeszcze w poprzedniej lokalizacji byłam stałą klientką. Od jakiegoś czasu w salonie mają też nowe usługi w ofercie, brwi, rzęsy, paznokcie... Korzystałaś już?
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: fryzjer czy stylista

Post autor: bukoo »

Jak często zdarza wam się chodzić do fryzjera i umawiać się na te wizyty poprzez aplikację? Myślę, że to bardzo ciekawa i ułatwiająca życie opcja. Polecam wam tę aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-loui ... 1006590394 . Dzięki niej możecie również kupić kosmetyki w salonach Jean Louis David.
ODPOWIEDZ