Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: AdministratorTop »

Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: Małgosia »

sama sie zastanawiam, chociaż ja to jestem praktyczna, pewnie szukałabym najpierw fajnych sprzętów do gotowania posiłków, a dopiero potem zajmowała się dekoracjami jadalni ;)
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: Olla29 »

Małgosia pisze: ndz lip 04, 2021 9:26 am sama sie zastanawiam, chociaż ja to jestem praktyczna, pewnie szukałabym najpierw fajnych sprzętów do gotowania posiłków, a dopiero potem zajmowała się dekoracjami jadalni ;)
zgadzam się!
Dla mnie też porządne urządzenia gastronomiczne są kluczem do tego, żeby kuchnia nie było tylko wnętrzem, ale wnętrzem do którego rodzina chętnie się schodzi bo zawsze zje coś dobrego.
Co do sprzętu to my mamy garnki i roboty.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: bukoo »

Ja to jadalnię mam z salonem i kuchnią połączoną więc jak będę niedługo remont robić to całość aranżacją musi do siebie pasować.
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: Lidka32 »

Jak jadalnie to i zastawa stołowa. Przyda się taka, która będzie pasowała do całej estetyki wnętrza. W sieci jest teraz sporo sklepów, które mają takie produkty w ofercie. Są też sztućce, szklanki, kieliszki - wyposażysz całą jadalnię.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: margaret »

Polecam także pomyśleć o zakupie odpowiednich akcesoriów kuchennych. Podstawą z pewnością będą filiżanki. W tym sklepie internetowym3 znajdziecie bardzo duży wybór między innymi właśnie takich filiżanek.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: foxi »

Zawsze podobało mi się otwarte pomieszczenie, tzn. kuchnia połączona z jadalnią i salonem. Kiedy podjęliśmy decyzję o budowie nowego domu wiedziałam , że to marzenie zrealizuję. Dużo podglądałam w sklepach wnętrzarskich oraz w internecie i dopiero na tym blogu zainteresowała mnie biała kuchnia - https://meble-halupczok.pl/blog/biala-k ... ty-i-wady/ . Całość wygląda przepięknie, warto zapoznać się z informacjami jaki są na tym blogu.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: kasiunia »

W naszym przypadku jadalnię mamy połączoną z kuchnią więc te dwa pomieszczenia niejako się przenikają. Jadalnia więc to nie tylko meble ale także urządzenia takie jak na przykład młynek do soli i pieprzu lub odkryty ostatnio przez męża młynek do sera - https://www.aledobre.pl/11384,Mlynek_do ... _Moha.html .To na prawdę przydatna rzecz, o czym już nie raz się przekonaliśmy .Polecam wszystkim spróbować. pozdrawiam.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: margaret »

Bardzo ciekawą opcją jest także możliwość renowacji starych mebli. Warto o tym pomyśleć poważnie. Usługi renowacji mebli świadczy tapicer meblowy i samochodowy
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Wymarzona jadalnia - jak ją urządzić?

Post autor: Violuśka »

Właśnie takie pomieszczenia jak jadalnia , salon czy kuchnia urządzamy w zależności od naszych upodobań czy potrzeb. Podstawową kwestią w przypadku remontu takich pomieszczeń jest ich malowanie oraz wybór koloru farby. Na stronie producenta farb Dulux znajdziecie bardzo cenne porady np. malowanie na poddaszu .To bardzo cenne porady, dzięki którym nawet osoba nie doświadczona będzie w stanie pomalować poddasze.
ODPOWIEDZ