Jak można nabrać dobrych nawyków żywieniowych?

Wokół jedzenia, żywienia i pomysłów na smaczne rzeczy

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Statera
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 6:18 am

Jak można nabrać dobrych nawyków żywieniowych?

Post autor: Statera »

Jak można nabrać dobrych nawyków żywieniowych?
Korzystaliście w tym względzie z jakiegoś dietetyka, trenera personalnego czy coś takiego?
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Jak można nabrać dobrych nawyków żywieniowych?

Post autor: Małgosia »

Statera pisze: pn gru 19, 2022 9:24 am Jak można nabrać dobrych nawyków żywieniowych?
Korzystaliście w tym względzie z jakiegoś dietetyka, trenera personalnego czy coś takiego?
Z trenera personalnego nie, ale nawet swojego czasu się nad tym zastanawiałam,
bo jednak jak profesjonalista dobierze ci wszystko i nauczy, to zupełnie inaczej.
Za to chodzi ze mną pomysł wyjazdu na wczasy odchudzające w górach, z takich jak np. tu https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/ organizują, gdzie też można się i zdrowego żywienia nauczyć i nabrać właśnie lepszych niż dotąd nawyków.
Jeszcze nie zdecydowałam, ale pomysł po głowie kraży.
margaret
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Jak można nabrać dobrych nawyków żywieniowych?

Post autor: margaret »

A czy słyszeliście o nutridrinkach? W wielu sytuacjach przy problemach ze zdrowiem występuje brak apetytu. Wtedy nutridrinki to najlepsze rozwiązanie. Nutridrinki Fresubin czy Nutrica kupicie w aptekach DOZ w najniższych cenach na rynku. Warto się zainteresować.
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jak można nabrać dobrych nawyków żywieniowych?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że kluczowym słowem jest tutaj regularność. Jak regularnie będziemy postępować to się do określonych zachowań przyzwyczaimy. Podobna sytuacja jest wtedy gdy regularnie się badamy i jeśli jest to konieczne odwiedzamy lekarzy specjalistów... między innymi okulistów. Po ostatniej takiej wizycie u okulisty moja siostra zamówiła soczewki kontaktowe cooper vision biofinity .Czuje się w nich wyśmienicie.
ODPOWIEDZ