Czy suszenie włosów osłabia je?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: Olla29 »

Czy suszenie włosów osłabia je? Jesli codziennie susze suszarką?
kasiunia
Posty: 159
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że jeśli robisz to codziennie i jeśli używasz na prawdę wysokiej temperatury to odpowiedź jest twierdząca.Tak włosy sie wtedy osłabiają. Wystarczy trochę zmniejszyć temperaturę w suszarce.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: belicjaa »

suszę włosy codziennie i odkąd używam nowej suszarki widze różnicę, na pewno mniej się włosy puszą a to mi się zawwsze robiło po suszeniu, teraz nie ma takiego efektu, mam model Babyliss Hydro fusion , jest świetny bo podwójna jonizacja mocniej wygładza włosy
Lidka32
Posty: 44
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: Lidka32 »

Niestety może tak być. Zwłaszcza jeśli suszymy je w zbyt wysokiej temperaturze. Ale korzystając z odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych możemy je skutecznie regenerować.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Irenka
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: Irenka »

Dokładnie tak. Odpowiednia, codzienna pielęgnacja, jest bardzo ważna. Na rynku jest teraz multum kosmetyków. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawym kosmetykiem jest na przykład peeling do skóry głowy. Tutaj ciekawy artykuł w tym temacie. warto go włączyć do pielęgnacji, bo zdrowa skóra głowy, to zdrowe włosy.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: roszpunka »

No ja słyszałam, ze ogolnie dzialanie wysokiej temperatury bardzo srednio wplywa na wlosy. Waszym zdaniem warto stosowac termoochrone?? Bo planuje sobie cos takiego kupic
Statera
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 6:18 am

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: Statera »

roszpunka pisze: wt kwie 12, 2022 7:34 am No ja słyszałam, ze ogolnie dzialanie wysokiej temperatury bardzo srednio wplywa na wlosy. Waszym zdaniem warto stosowac termoochrone?? Bo planuje sobie cos takiego kupic
a co to jest termoochrona?
doradzisz?
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: ajka »

termoochrona, to takie spraye do wlosow, ktore zabezpieczaja przed dzialaniem wysokiej temperatury i promieniowania ;) ja stosuje zawsze , bo susze i prostuje, a to mega niszczy włosy
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: roszpunka »

A jaki spray polecasz tak konkretnie? faktycznie to tak zabezpiecza włosy? nigdy nie uzywalam
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Czy suszenie włosów osłabia je?

Post autor: ajka »

schwarzkopf ma fajny spray chroniący włosy przed wysoką temperaturą. Teraz jest w promocji na Notino to warto sobie zamowic :)
ODPOWIEDZ