Odchudzanie na wyjazdach zorganizowanych

Wokół jedzenia, żywienia i pomysłów na smaczne rzeczy

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Odchudzanie na wyjazdach zorganizowanych

Post autor: Kawoszka »

Odchudzanie na wyjazdach zorganizowanych - według was ma to sens?
Jak sądzicie ?
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Re: Odchudzanie na wyjazdach zorganizowanych

Post autor: Nina89 »

Kawoszka pisze: pt lut 17, 2023 8:51 am Odchudzanie na wyjazdach zorganizowanych - według was ma to sens?
Jak sądzicie ?
Jeśli znajdziesz dobry wyjazd tego typu, to czemu nie?
Np. wczasy odchudzające w górach widziałam robią w instytucie zdrowia sofra, tu https://www.sofra.com.pl/instytut-zdrow ... -karpaczu/ i całkiem ciekawie się to prezentuje, a ty i masz fają wycieczkę i do tego jedzenie i zajęcia dostosowane do odchudzania i wyrabiania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Wg mnie ma to sens.
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Odchudzanie na wyjazdach zorganizowanych

Post autor: kasiunia »

Nie jestem przekonana do takich wyjazdów odchudzających.Jeśli sami nie ustawimy sobie diety i nie będziemy się do tych założeń stosować, to na takim wyjeździe nic nie osiągniemy. Tak więc zdrowa dieta oraz uprawianie sportu - to moim zdaniem klucz dla naszego zdrowia.Oczywiście nie zapominajmy o okresowych badaniach i jesli to potrzebne o wizycie u lekarza. W wielu jednak przypadkach możemy samodzielnie sobie poradzić.Przecież
nawilzanie nosa nie jest trudne.Wystarczy woda morska, którą można kupić w aptece.
ODPOWIEDZ