Prowadzenie firmy a szkolenia

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Prowadzenie firmy a szkolenia

Post autor: kasiunia »

Jeśli prowadzisz własny biznes z pewnością ta oferta powinna cię osobiście zainteresować .Mianowicie chodzi mi o specjalistyczne szkolenia dla managerów .Tematów, które mogą być ciekawe i mogą zainteresować szefów firm jest na prawdę wiele.
foxi
Posty: 120
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Prowadzenie firmy a szkolenia

Post autor: foxi »

Rzeczywiście jest tak ,że szkolenia wnoszą do naszego życia gospodarczego bardzo dużo a sa niestety przez wiele osób niedoceniane. Zapraszam was do poznania takich zagadnień jak psychologia w biznesie . Na co możesz liczyć ze strony firmy szkoleniowej? Możesz wzmocnić Twoje zasoby i zweryfikować możliwe przeszkody w realizacji potrzeb , to na prawdę przydatne szkolenia.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Prowadzenie firmy a szkolenia

Post autor: bukoo »

Myślę, że prowadzenie firmy nie powinno wpływać na Twój rozwój destrukcyjnie. Powinieneś wciąż iść do przodu. Ja ostatnio zastanawiam się nad szkołą dla dorosłych na kierunku technika elektryka. Pod adresem: https://viessmann.plus/technik-elektryk ... doroslych/ jest oferta, która mnie zainteresowała i skłoniła do takich refleksji.
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Prowadzenie firmy a szkolenia

Post autor: Sebek11032 »

Zdecydowanie Czarongóra to kraj, w którym warto szukać szansy na lepsze zarobki i rozwijanie się w branży finansowej. Zainwestuj w swoją karierę, przeglądając oferty na FachPraca i na przykład tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-gr ... g%C3%B3ra/ będziecie mogli sprawdzić różne propozycje. A mi nie pozostaje nic innego jak oczywiście życzyć zawodowych sukcesów w tym co naprawdę lubisz robić.
ODPOWIEDZ