Łazienka w bloku

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Łazienka w bloku

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że nie ma co tutaj dużo dyskutować , bo łazienka przede wszystkim musi spełniać swoja rolę, czyli musi być funkcjonalna i wyposażona we właściwe sprzęty oraz urządzenia. Jestem pewna ,że wszyscy chcą aby nasza łazienka wyglądała także dobrze , czy wiecie zatem jakie kolory w małej łazience sprawdzą się najlepiej. Jeśli macie jakieś propozycje w tym temacie to proszę o info.
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Łazienka w bloku

Post autor: foxi »

Łazienka w bloku czy mieszkaniu, to nie ma większego znaczenia, choć doświadczenia wiem ,że łazienki w blokach są po prostu mniejsze. Trzeba je co oczywiste wyposażyć w potrzebną armaturę w tym np. baterie umywalkowe podtynkowe - https://porcelanico.pl/pol_m_ARMATURA_B ... e-197.html albo ścienne. To kwestia wyboru, choć mnie osobiście bardziej podobają się te podtynkowe. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Violuśka
Posty: 76
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Łazienka w bloku

Post autor: Violuśka »

Jeśli chodzi o łazienkę, tutaj także przychodzi czas, kiedy trzeba wykonać gruntowny remont. Jeśli jesteście w stanie sami zrealizować takie zadania to warto poznać kilka zasad, które ułatwią wam te prace. Czy wiecie jak usunąć silikon z wanny akrylowej ?Jest to o tyle istotne, że w razie błędów w tym temacie można uszkodzić przecież drogą wannę do łazienki. Warto więc zapoznać się z tym tematem.
margaret
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Łazienka w bloku

Post autor: margaret »

Oczywiście trzeba także odpowiednio zadbać o instalację hydrauliczną. Jeśli planujecie remont lub wykończenie łazienki to polecam skontaktować się z takim fachowcem jak hydraulik Darek - usługi hydrauliczne w Warszawie: https://darek-hydraulik.pl/ . Na pewno uzyskacie niezbędną pomoc.
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Łazienka w bloku

Post autor: kasiunia »

Każda łazienka jest inna, to normalne, jednak już jej wyposażenie jest podobne w każdym domu. W każdej znajdziemy umywalkę, ubikację czy wannę .W ostatnim czasie w łazienkach montowane są podgrzewacze wody elektryczne przepływowe , jako urządzenia przygotowujące ciepłą wodę użytkową. Myślę ,że to chyba najtańszy sposób na ciepłą wodę w naszych domach.
ODPOWIEDZ