Teściowa - macie fajną czy y-y?

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Teściowa - macie fajną czy y-y?

Post autor: Panta »

Teściowa - macie fajną czy y-y? tak szczerze?
boryna
Posty: 15
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:47 pm

Re: Teściowa - macie fajną czy y-y?

Post autor: boryna »

Jako znajoma,koleżanka,matka jest całkiem spoko,tolerancyjna,zabawna,zawsze można na nią liczyć,ale jako teściowa jest wredna i zaborcza.
Na szczęście mieszkamy spory kawałek od siebie,więc jesteśmy w dobrych relacjach,gdyby było inaczej , pewnie byśmy się pozabijały.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Teściowa - macie fajną czy y-y?

Post autor: kasia »

mam fajną ale jest mega staroświecka, naprawdę nieraz trudno mi uwierzyć że mozna mieć taki sposób patrzenia na świat
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Teściowa - macie fajną czy y-y?

Post autor: Laluna »

Teściowa to tragedia. Jeszcze trochę i wejdzie nam do łóżka. Mój mąż jest całkowicie pod jej wpływem. Ona mnie nie lubi, więc mogę się spodziewać nawet, że chciałaby podsunąć mu inną kobietę, żebyśmy się rozwiedli.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Teściowa - macie fajną czy y-y?

Post autor: Szula »

No, nie zazdroszczę, mam koleżankę, która miała podobny problem. Niestety skończyło się rozstaniem. Mamusia zwyciężyła. Pewnego dnia mąż się wyprowadził do mamusi i pewnego dnia przyszedł pozew o rozwód. Koleżanka była załamana, gotowa była zrobić wszystko, żeby do niej wrócił. Strasznie trudno było zabrać ją do prawnika, żeby wyjaśnił jej w jakiej znalazła się sytuacji i co może z tym zrobić. Bardzo dobre wyjaśnili jej wszystko i uspokoili w Kancelarii Budrewicz https://www.rozwod-warszawa.pl/odpowiedz-na-pozew/
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Teściowa - macie fajną czy y-y?

Post autor: bukoo »

U mnie jest ok. Nie ma problemów.

__
podłoga interaktywna
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Teściowa - macie fajną czy y-y?

Post autor: Laluna »

No niestety wychodząc za mąż nie spodziewałam się, że będę chciała uciekać od człowieka z których planowałam całe życie. Okropne jest to, że musiałam zatrudnić prywatną agencję detektywistyczną Agencja-Contra https://agencja-contra.pl/, żeby udowodnić rozkład naszego małżeństwa.
ODPOWIEDZ